Jage A.Ş

1985 yılında iplik üretimi ile hayatına başlayan JAGE Tekstil A.Ş. bir AİLE şirketidir. Şönil iplik üretimi, fantezi iplik üretimi ve daha sonra 2001 yılında üretim yelpazesine döşemelik kumaşı da katarak artan üretim kapasitesi ve yüksek kalitesini gerek iç ve gerekse dış piyasalarda kendisini kabul ettirerek 42 ülkeye ihracat yapar konuma gelen, ürünleri ile tanınan ve özellikle tercih edilen kurum haline gelmiştir. Başlangıcında 3000 m 2 kapalı alanda üretime başlayan JAGE, yeni yatırımları ve gösterdiği istikrarlı büyüme trendi ile bugün toplam 25.000 m 2 alanda ve modern makine parkuru ile sektöründe lider konumdadır. Geçtiğimiz yıllardaki verilerine göre ihracat yapan firmalar sıralamasında ilk 100 firma arasında yer almaktadır.2015 yılı itibariyle bünyemize halı üretimini de ekleyerek yıllık 1.000.000 m2 üretim kapasitesi ile büyümeye ve istihdam sağlamaya devam ediyoruz.

SAYILARLA JAGE TEKSTİL A.Ş.
42
ÜLKE
180
MÜŞTERİ
116
PERSONEL
Jage A.Ş

JAGE TEKSTİL A.Ş.

Jage-tekstil
Vizyonumuz

Ürünlerimizi yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek, makul fiyat, hızlı servis koşullarla müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.

jage-tekstil-dokuma
Misyonumuz

Teknolojik gelişmeler doğrultusunda ürün kalitesini beklentilerinin üzerine çıkararak müşterilerimizin sadakatini kazanmak ve yaptığımız hizmetlerle bunu kalıcı kılmak, bilgi ve beceri kabiliyetleri yüksek çalışanlarımızla, dünyada güven ve saygınlığı ile tanınan firmalar arasına girebilmektir.

jage-pazarlama
Pazarlama

Gelişen pazar payımız ve 42 ülkeye toplam üretimimizin %96 sını oluşturan ihracatlarımızla sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. Üretimimizin %4lük kısmını ise yurtiçindeki sektörün güçlü iş ortaklarımıza sunmaktayız.

jage-tekstil-dokuma
İmalat

JAGE, son teknoloji ürünü 2006-2011 model dornierstaublı dokuma tezgahları, iplik üretim tesisleri ve finish işlemi yapılan makineleri ile entegre bir firma olarak kumaşlarını müşterilerinin istekleri doğrultusunda çabuk, sorunsuz ve üretimin her aşamasında yapılan kalite kontrol faaliyetleri ile kaliteli bir biçimde üretmektedir. Ayrıca döşemelik kumaşta yıllık 1.500.000 mt üretim kapasitesi ve her yıl kendini geliştirmekte, yeniliklere ayak uydurmaktadır. Bunun en çarpıcı örneği ise 25.000 m 2 alana sahip olan yeni fabrikası ve son teknoloji tezgahları ile göstermektedir.2015 mayıs ayında halı üretimi ne başlamış olup , şu an itibariyle halı üretiminde yıllık 1.000.000 m2 üretim kapasitesi ile hizmet vermekteyiz.

jage-pazarlama
Ar-Ge

Günümüz moda akımlarına uyumlu ve müşteri istekleri doğrultusunda araştırmalar yaparak oluşturulan çok çeşitli desen ve kalitelerimizle, 7 kişilik Arge ve Ürge ekibimizle müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca özgün tasarımları oluşturmak üzere sürekli yenilenen teknolojimiz ve uzman çalışan kadromuz ile müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firma çalışanlarının günümüz değişen üretim teknolojilerini yakından takip edebilmeleri için firma içi sürekli eğitimler verilmektedir.

Jage-tekstil-Fabrika
Showroom

Ar-Ge departmanının hazırlamış olduğu geniş ürün yelpazemizin sunulduğu showroom odamız ve firmamızın kuruluşundan bu yana oluşturulan tüm koleksiyonlarımızın bulunduğu arşivimizle değerli müşterilerimize her an hizmet sunmaktayız.
SAYGILARIMIZLA
Jale ENGİN VARDAR
Genel Müdür

Translate »